Karuzela na Rynku w Rybniku i Kielcach

Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie zima zła 🙂

Choć do zimy jeszcze ponad dwa tygodnie, śnieg leży już za oknami. W większych miastach na rynkach spotkać można już Jarmarki Bożonarodzeniowe.
Powoli czuć już klimat nadchodzących Świąt. Obecnie lunapark Robland jest nieczynny z powodu przerwy jesienno-zimowej. Mamy za to inne czynne atrakcje! Obecnie jesteśmy w trzech polskich miastach. Jedna nasza karuzela, a dokładniej rzecz ujmując koło widokowe lub po prostu diabelski młyn, stoi na Rynku w Rybniku. W mieście tym jesteśmy obecni od 26 listopada i będziemy tam do 9 stycznia 2021 roku. Drugie koło widokowe stoi natomiast w na Rynku w Kielcach. Mamy nadzieję, że odwiedzicie nas pomiędzy 3 grudnia, a 9 stycznia 2021.

Tymczasem cały czas możecie korzystać z naszego fantastycznego koła widokowego w Krakowie – Cracow Eye.

Cracow Eye czynne jest dla was od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00 – 21:00, w piątki od 12 do 22, soboty od 11 do 22 i niedziele od 11:00 do 21:00. Wejściówka na Koło kosztuje 35 zł (normalny) lub 25 zł (ulgowy – dzieci do 8 lat). Wszystkie dzieci do lat 2 mają przejażdżkę za darmo. Istnieje również możliwość wykupienia gondoli VIP na 30 lub 60 minut – koszt takiej przyjemności to odpowiednio 200 i 250 zł.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć jak prezentuje się Cracow Eye, to zapraszamy do galerii zdjęć naszego koła widokowego na Instagramie. Znajdziecie tam mnóstwo rewelacyjnych zdjęć nie tylko samego koła, ale także cudownych widoków rozciągających się z gondol Cracow Eye.

Pamiętajcie także, aby polubić nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z aktualnościami o naszej działalności i od razu wiedzieć, gdzie aktualnie można nas znaleźć.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA