Choć pogoda nie rozpieszcza nas przyjemnym ciepłym wiosennym powietrzem, to przecież kwiecień słynie z tego, że lubi przeplatać trochę z każdej pory roku…

Kwiecień-plecień, co przeplata trochę zimy, trochę lata. Pomimo średniej pogody, o nadejściu wiosny dobitnie świadczy coraz więcej pojawiających się kwiatów i śpiew ptaków o poranku.

Tradycyjnie o tej porze roku byliśmy już dawno w trasie. W okresie Świąt Wielkanocnych nasze wesołe miasteczka dostarczały już wiele radości w różnych częściach kraju. Wy również doskonale o tym wiecie, dlatego pytacie nas, kiedy i gdzie się pojawimy w najbliższej przyszłości.

Tymczasem my aktualnie cały czas nie jesteśmy w stanie określić, kiedy w tym roku będziemy mogli ruszyć w trasę.

Ostatnie obowiązujące od 27 marca do 9 kwietnia obostrzenia dla biznesu w całej Polsce zostały przedłużone do 18 kwietnia. Oznacza to dalsze uziemienie parków rozrywki oraz wesołych miasteczek.

Niestety trudno nam przewidzieć, jak będą kształtować się plany rządu co do zapowiadanego stopniowego odmrażania gospodarki. Mamy nadzieję, że jako firma, która oferuje swoje usługi na świeżym powietrzu, dość szybko dostaniemy pozwolenie na wznowienie działalności wraz ze spadkiem zachorowań.

Tymczasem cały czas możecie korzystać z naszego fantastycznego koła widokowego w Krakowie – Cracow Eye.

Cracow Eye czynne jest dla was od poniedziałku do piątku w godz. 12:00 – 21:00 oraz soboty i niedziele od 11:00 do 22:00. Wejściówka na Koło kosztuje 30 zł (normalny) lub 20 zł (ulgowy – dzieci do 8 lat). Wszystkie dzieci do lat 2 mają przejażdżkę za darmo. Istnieje również możliwość wykupienia gondoli VIP na 60 minut – koszt takiej przyjemności to 250 zł.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć jak prezentuje się Cracow Eye, to zapraszamy do galerii zdjęć naszego koła widokowego na Instagramie. Znajdziecie tam mnóstwo rewelacyjnych zdjęć nie tylko samego koła, ale także cudownych widoków rozciągających się z gondol Cracow Eye.

Pamiętajcie także, aby polubić nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco z aktualnościami o naszej działalności i od razu wiedzieć, gdzie aktualnie można nas znaleźć.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA