Winobranie, Leszno i co dalej?

5 września wieczorem Bachus przejął klucze do bram Zielonej Góry i od tego czasu to on jest gospodarzem winnego grodu.

W ten nietypowy sposób rozpoczęły się kolejne Dni Zielonej Góry, które są zarazem największym świętem wina w Polsce.

Winobranie 2020 to nie tylko święto wina, ale także mnóstwo imprez i wydarzeń towarzyszących. Koncerty, wystawy, warsztaty, pokazy, jarmark, a także wesołe miasteczko, którego i my jesteśmy w tym roku częścią.

Podczas tegorocznego Winobrania macie okazję zobaczyć świętowanie z gondoli naszego Diabelskiego Młyna. Znajdziecie nas w winobraniowym lunaparku, który codziennie otwierany jest już o godzinie 10.

Dotychczas na scenie Dni Zielonej Góry wystąpili między innymi Krzysztof Kiljański i Big Band Uniwersytetu Zielonogórskiego, Misia Furtak, czy Justyna Kokot, a przed nami jeszcze koncerty L.U.C.a, czy zespołu Raz, Dwa, Trzy.

Pełen program Winobrania 2020 w Zielonej Górze dostępny jest na oficjalnej stronie wydarzenia.

Nasze Koło Widokowe zostaje na Dniach Zielonej Góry do samego końca, a więc do 13 września. Do tego samego dnia po raz ostatni w tym sezonie będzie można skorzystać z naszego wesołego miasteczka w Lesznie. Zapraszamy na plac przy Al. Konstytucji 3 Maja do 13 września.

Ale czy zbliżająca się jesień oznacza, że nie ma możliwości na wspólną zabawę z Roblandem? Pamiętajcie, że cały czas możecie odwiedzić nasze Koło Widokowe w Krakowie, z którego rozciąga się najpiękniejszy widok na Wawel i całą panoramę miasta.

Oczywiście jeśli tylko pogoda pozwoli, to nie zamierzamy się jeszcze zatrzymywać i być może odwiedzimy nawet kilka lokalizacji. Śledźcie nasze aktualności na stronie oraz profil na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych miejscach postoju.

Mało tego, atrakcje wesołego miasteczka Robland można zamówić na dowolne wydarzenie! Organizujecie piknik firmowy dla pracowników? A może bardzo huczne urodziny? Nie ma problemu, możemy zapewnić najbardziej wyjątkowe urodziny lub imprezę firmową na jakiej kiedykolwiek byliście.

Poznajcie nasze atrakcje, a w przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Nasz pracownik przedstawi pełen wachlarz naszych usług oraz rozwieje wszelkie Państwa wątpliwości.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Park Rozrywki Robland nocą

Koło Widokowe w Krakowie

5 czerwca, 2020 @ 23:00 - 1 stycznia, 2021 @ 21:00

Diabelski Młyn w Rybniku

Diabelski Młyn w Rybniku

27 listopada @ 08:00 - 24 grudnia @ 17:00