Wszystko co dobre niestety kiedyś się kończy. Nawet się dobrze nie rozejrzeliśmy, a już nadszedł czas, aby zbierać się w dalszą drogę. Bardzo dziękujemy Leszno za to, że po raz kolejny tak licznie odwiedziliście nasze Wesołe Miasteczko, które już po raz kolejny rozstawiliśmy w Lesznie, przy al. Konstytucji 3 Maja.

W tym roku nasze wesołe miasteczko otwarte było od 6 do 14 czerwca. Przygotowaliśmy dla Was: Koło Widokowe 30 m., Autodrom, Boostera, (a jakże), Kolejkę Górską „Wild Mouse”, nasz nowy nabytek – Karuzelę Słonie oraz dodatkową karuzelę zabawkową.

Jak zwykle największą popularnością cieszył się Booster. Ta atrakcja potrafi zrobić najlepszą selekcję jeśli chodzi o lunaparkowych pewniaków. Nie każdy jest na tyle odważny, aby przejechać się na Boosterze! (Zobacz, jak wygląda zabawa na Boosterze)

Booster czeka na odważnych! Są jacyś w Lesznie? 😁 Zapraszamy!

Opublikowany przez Wesołe Miasteczko Robland Piątek, 12 czerwca 2020

W miasteczku nie mogło także zabraknąć Autodromu. To jedna z tych atrakcji, która wywołuje uśmiech na twarzach zarówno małych, jak i tych dużych chłopców. Czasami nawet większy u tych starszych.

Kto choć raz jechał na Autodromie? Chyba każdy 😀 a jeśli nie, to cały czas macie okazję na swój pierwszy raz 👍 Zapraszamy 😀

Opublikowany przez Wesołe Miasteczko Robland Sobota, 13 czerwca 2020

W Lesznie po raz pierwszy mogliście także skorzystać z naszej nowej karuzeli Słonie. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się karuzela na krótkim nagraniu.

Słonie

Jak mija Wam poniedziałek? Kolor nieba może nie zachęca, ale na dworze jest naprawdę przyjemnie! My się cały czas kręcimy i serdecznie zapraszamy!

Opublikowany przez Wesołe Miasteczko Robland Poniedziałek, 8 czerwca 2020

Wszystkie osoby, które śledzą nasz profil na Facebooku miały także okazję do wygrania darmowego przejazdu naszym 30-metrowym Kołem Widokowym. Wystarczyło jedynie skomentować post konkursowy. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o naszych miejscach postoju i od czasu do czasu organizujemy konkursy, w których do wygrania są darmowe przejazdy w naszym wesołym miasteczku.

Zobaczcie kilka zdjęć z naszego Wesołego Miasteczka w Lesznie:

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Park Rozrywki Robland nocą

Koło Widokowe w Krakowie

5 czerwca, 2020 @ 23:00 - 1 stycznia, 2021 @ 21:00

Diabelski Młyn w Rybniku

Diabelski Młyn w Rybniku

27 listopada @ 08:00 - 24 grudnia @ 17:00