W ostatnim czasie pogoda nas nie rozpieszcza. Temperatury nie przekraczają 15 stopni, a niebo często spowite jest ciemnymi, deszczowymi chmurami. Mimo tak niesprzyjającej aury, lunapark Robland się nie zatrzymuje.

Nasze wesołe miasteczka w Krakowie i Poznaniu już szykują się do dalszej trasy, a cały czas możecie odwiedzać nasze koła widokowe – jeden z największych Diabelskich Młynów w Polsce cały czas czeka na Was w Krakowie, przy dawnych hotelu Forum, a drugi, nieco mniejszy, pod koniec września stanął w Radomiu, na Placu Jagiellońskim.

Koło widokowe w Krakowie zdążyło już wyrobić sobie renomę jednej z największych atrakcji stolicy Małopolski. Trudno się temu dziwić. Każdy, kto miał przyjemność przejechać na na tym 50-metrowym kole, doskonale wie dlaczego. Tak pięknego i niepowtarzalnego widoku na Kraków nie oferuje żadna inna atrakcja.

Nie mniejszym zainteresowaniem cieszy się także nasz Diabelski Młyn w Radomiu. Musimy przyznać, że byliśmy bardzo zaskoczeni jak pozytywnie zostaliśmy odebrali przez mieszkańców Radomia. Już na etapie stawiania Koła często byliśmy podpytywani, kiedy będzie można skorzystać z koła. Z Waszych opinii wiemy, że duże wrażenie wywarło na Was efektowne, kolorowe oświetlenie, które przyciąga uwagę nawet z kilkuset metrów.

Przypomnijmy, że jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 12-22, a w sobotę i niedzielę od 11 do 23. Bilet normalny kosztuje 20 złotych, natomiast dla dzieci do lat ośmiu – 15 złotych. Koło ma 30 metrów wysokości i posiada 21 gondol, w tym jedną przystosowaną dla osób niepełnosprawnych.

W Radomiu planujemy pozostać do połowy listopada.

Lokalizacja na Placu Jagiellońskim sprawia, że przejażdżka na Kole jest doskonałą szansą do podziwiania nie tylko Radomia, ale także okolicznych miejscowości.

Wszystkie osoby, które mają obawy przed wejściem na nasz Diabelski Młyn pragniemy zapewnić, że ta atrakcja jest bezpieczna i porusza się wolno. Dlatego skorzystać mogą z niej wszyscy, bez względu na wiek.

Przypominamy także, że wszystkie osoby, które chcą skorzystać z koła obowiązuje przestrzeganie nakazów sanitarnych – zakrywanie ust i nosa, a także dezynfekcja rąk. Serdecznie zapraszamy!

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Park Rozrywki Robland nocą

Koło Widokowe w Krakowie

5 czerwca, 2020 @ 23:00 - 1 stycznia, 2021 @ 21:00

Diabelski Młyn w Rybniku

Diabelski Młyn w Rybniku

27 listopada @ 08:00 - 24 grudnia @ 17:00