KOŁO WIDOKOWE

Koło widokowe R50

Koło Widokowe 50R
przejdź do strony
  • Liczba gondol: 34+2VIP
  • Ilość miejsc: 216
  • Transport: 14 naczep

  • Czas budowy: 7 dni
  • Pobór prądu: 160 A
  • Wysokość: 50m
  • Długość podstawy: 25m
  • Szerokość podstawy: 17m

Wesołe Miasteczko Robland posiada trzy diabelskie młyny, ale to 50-metrowe Koło Widokowe, które stoi aktualnie w Krakowie przy bulwarze Wołyńskim (przy dawnym Hotelu Forum), błyskawicznie zdobyło status uznanej atrakcji. Na wzór wielu europejskich miast, nasze Koło Widokowe stało się integralną częścią oferty turystycznej, gwarantuje bowiem niekwestionowanie najlepszy widok na Wawel i przepiękną panoramę miasta.

Nasz potężny diabelski młyn przypadł do gustu zarówno mieszkańcom, jak i niezliczonej ilości gości z wielu różnych zakątków świata, którzy odwiedzają Kraków o każdej porze roku. Koło Widokowe zapewnia idealne połączenie dreszczyku emocji z możliwością podziwiania uroków Krakowa.

Młyn to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby odwiedzającej Kraków. Nasze ogromne Koło Widokowe daje możliwość ostatniego spojrzenia na Wawel, Starówkę, czy nawet Kopiec Kościuszki z zupełnie innej perspektywy. Diabelski Młyn gwarantuje niezapomniane doświadczenia i widoki zarówno w dzień, jak i po zachodzie słońca, zupełnie jak słynny diabelski młyn London Eye w stolicy Anglii.

Nasze Koło Widokowe w Krakowie to jeden z najnowocześniejszych oraz największych diabelskich młynów w Polsce. Wysokość koła wynosi 50 metrów. Urządzenie posiada 34 klimatyzowane i ogrzewane gondole oraz dwie specjalne gondole VIP.

Dwie gondole przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Przejażdżka w Diabelskim Młynie trwa około 10 minut. Jednocześnie wszystkie gondole naszego Diabelskiego Młyna mogą przewieźć aż 216 osób.

Gondole VIP posiadają częściowo szklaną podłogę, która gwarantuje dodatkowy dreszczyk emocji. Gondolę VIP można wynająć na godzinę i w komfortowych warunkach przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, podziwiając panoramę Krakowa.

Bądź na bieżąco z informacjami na temat naszego Koła Widokowego i polub nasz profil na Facebooku.

zobacz pozostałe atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA