Do wiosny pozostały już niecałe dwa tygodnie, a my powoli zapełniamy nasz kalendarz na zbliżający się sezon. Z wielką przyjemnością możemy poinformować, że w tym roku nasze 30 metrowe Koło Widokowe uświetni wyjątkowe święto w historii Bielska-Białej.

2021 to rok, w którym bielszczanie świętują 70. rocznicę połączenia Bielska i Białej w jeden organizm miejski.

Z tej okazji władze miasta przygotowały specjalne logo oraz gadżety promocyjne związane z 70-leciem. Są torby papierowe, długopisy, kubki, koszulki, bandany, maski ochronne, smycze reklamowe, a nawet ramki na rejestracje samochodowe. Ich autorem jest bielszczanin, grafik, malarz i rysownik – Piotr Wisła. Więcej informacji o rocznicy połączenia Bielska i Białej znajdziecie na oficjalnej stronie miasta.

Plany obchodów rocznicy połączenia Bielska i Białej były ambitne… Niestety, pandemia i konieczność bardzo oszczędnego gospodarowania środkami nie pozwolą na ich realizację. Mimo wszystko tak wielkie i ważne święto w historii miasta zasługuje na wyjątkową oprawę, choćby w ograniczonym stopniu.

Koło widokowe w Bielsku Białej

Właśnie dlatego już 5 maja na placu Wojska Polskiego dzięki uprzejmości władz miasta zamontujemy nasze 30-metrowe Koło Widokowe.

Przez ponad miesiąc wszyscy bielszczanie i turyści odwiedzający miasto będą mogli podziwiać widok na Bielsko-Białą i okolicę z wysokości 30 metrów. Koło widokowe w Bielsku Białej wyposażone będzie w 21 gondoli, a każda z nich pomieści 6 pasażerów.

W Bielsku-Białej nasze Koło widokowe będzie do Waszej dyspozycji do 8 czerwca 2021.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zaliczyć przejażdżki na Kole Widokowym, to gwarantujemy Wam, że jest to przeżycie, które na długo zostaje w pamięci. To okazja do zobaczenia miasta z zupełnie innej perspektywy. Do zrobienia zdjęć, które będą pamiątką na zawsze.

Koło Widokowe to idealna atrakcja dla każdego, niezależnie od wieku. Dostarcza mnóstwo radości i emocji. Przekonali się o tym mieszkańcy wielu miast w Polsce! Drodzy bielszczanie, przygotujcie się na zakręconą przejażdżkę już w maju! Do zobaczenia!

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA