Choć wydawałoby się, że wrzesień rozpoczął się całkiem niedawno, ani się obejrzeliśmy i już zawitała do nas jesień. Na razie pogoda nas może specjalnie nie rozpieszcza, ale jesteśmy pewni, że niebawem wróci złota polska jesień. Sprawdź co można robić na jesień z lunaparkiem Robland.

Po wizycie w Lesznie, już drugiej w tym roku, oraz obecności na Winobraniu w Zielonej Górze, nasze wesołe miasteczka ruszyły w dalszą trasę. Ponownie skierowaliśmy się na północ od Leszna, ale już nie tak daleko jak podczas wakacji.

Włocławek

W pierwszej kolejności pojawiliśmy się we Włocławku. Nasze wesołe miasteczko stanęło przy ul. Broniewskiego. Bawiliśmy się wspólnie od 14 września do niedzieli, 20.

Czekał na Was m.in. diabelski młyn, karuzela, kolejka górska, elektryczne samochodziki, Dino Park, Pałac Śmiechu, Booster i nadmuchiwany zamek.

Poznań

A od 17 września do 4 października 2020 planowaliśmy być w Poznaniu. Ale plany zmieniliśmy na lepsze 🙂 Zostajemy o cały tydzień dłużej – do 11 października. Możecie nas znaleźć nieopodal ul. Księcia Mieszka I, w pobliżu kortów tenisowych TKKF na ulicy Słowiańskiej.

W tym roku do Poznania zawitaliśmy z następującą listą naszych atrakcji:

Diabelski Młyn
Zabawkowa karuzela
Dmuchańce
Crazy dance
Autodrom
Samoloty
Pałac śmiechu
Strachy
Bangi

Jesień z lunaparkiem

Naturalnie to jeszcze nie koniec sezonu. Jeśli tylko pogoda będzie nam sprzyjała, pojawimy się w jeszcze kilku miejscach. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej oraz profilu w serwisie Facebook, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych miejscach postoju.

Cały czas możecie także odwiedzić jedno z największych Kół Widokowych w Polsce. Nasze #CracowEye stoi przy dawnych hotelu Forum i gwarantuje jedyny w swoim rodzaju widok na Wawel i całą panoramę Krakowa. Zobaczcie sami kilka zdjęć z Waszych odwiedzin na 50-metrowym Diabelskim Młynie.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Park Rozrywki Robland nocą

Koło Widokowe w Krakowie

5 czerwca, 2020 @ 23:00 - 31 grudnia, 2021 @ 21:00