Czas leci zdecydowanie szybciej niż kręcą się nasze Koła Widokowe. Niedawno rozstawaliśmy się w Radomiu, a już od soboty 27 listopada nasze 30-metrowe Koło Widokowe stanęło po raz pierwszy na rynku w Rybniku. Miasto organizuje tutaj tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku.

Pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, na rybnickim rynku już można poczuć klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ruszył już tradycyjny Jarmark Bożonarodzeniowy w Rybniku.

Po raz pierwszy w historii naszych miejsc postoju mamy przyjemność gościć z Kołem Widokowym w Rybniku. Z przyjemnością zapraszamy wszystkich odwiedzających Jarmark do przejażdżki na naszym Diabelskim Młynie na rynku. Z oczywistych względów tegoroczny Jarmark jest znacznie skromniejszy niż w poprzednich latach. Zgodnie z tradycją w charakterystycznych drewnianych domkach jak zwykle można zaopatrzyć się w różne bożonarodzeniowe produkty. A przy okazji spojrzeć na miasto z zupełnie innej perspektywy – gondoli naszego Diabelskiego Młyna.

Jeśli rząd nie wprowadzi nowych obostrzeń, kramy na płycie rynku ustawione w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego powinny być czynne do 24 grudnia, w godzinach:

od poniedziałku do czwartku: 10.00-18.00
od piątku do niedzieli: 10.00-20.00

Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością uczestniczenia w Jarmarku Bożonarodzeniowym. Mamy nadzieję, że nasze Koło Widokowe, które pojawiło się w Rybniku po raz pierwszy, przypadnie Wam do gustu, a być może nasze odwiedziny w Rybniku staną się nową tradycją?

Nasze Koło Widokowe czynne jest w godzinach:

od poniedziałku do piątku: 12:00 – 21:00
w soboty i niedziele: 11:00 – 22:00.

Wejściówka to koszt 20 zł (bilet normalny) lub 15 zł (ulgowy – dzieci do 8 lat). Cena obejmuje wykonanie 3 obrotów w czasie 10-15 min.

Zobaczcie jak pięknie prezentuje się nasz Diabelski Młyn na rynku na zdjęciach.

Wszystkich mieszkańców Rybnika i osoby odwiedzające nasz Diabelski Młyn na rybnickim rynku, zapraszamy także przy okazji odwiedzin w Krakowie do przejażdżki na naszym największym, 50-metrowym Kole Widokowym, które stoi przy Wiśle, przy Bulwarze Wołyńskim i oferuje przepiękny widok na Wawel i całą panoramę miasta.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA