Grudzień to dla nas bardzo pracowity okres. Do naszego Koła Widokowego w Krakowie dojechała niedawno karuzela Latające Gwiazdorzy, a na rynku w Rybniku w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego stanęło jedno z naszych 30-metrowych kół widokowych.

Drugi z naszych Diabelskich Młynów udał się do odległego Lublina i stanął na Błoniach obok lubelskiego Zamku. Nasz Diabelski Młyn w Lublinie zanim jeszcze zdążył wykonać choćby jeden obrót, został nazwany przez mieszkańców Lublin Eye. Nic w tym dziwnego: z 30 metrów wysokości i jednej z 21 gondoli oferuje możliwość zobaczenia przepięknej panoramy Lublina. To jedyna w swoim rodzaju okazja do zobaczenia miasta z innej perspektywy…

Już podczas montażu diabelskiego młyna powstająca konstrukcja wzbudzała spore zainteresowanie mieszkańców. Wielu z Was dopytywało, kiedy będzie w końcu okazja do skorzystania z koła. Gdy w czwartek wieczorem diabelski młyn po raz pierwszy rozbłysnął kolorowymi neonami, wielu mieszkańców przyszło zrobić sobie z kołem zdjęcie.

Latem w Lublinie były słynne podniebne sektory podczas spotkań żużlowych, a teraz każdy mieszkaniec ma doskonałą okazję do zobaczenia miasta z 30-metrów wysokości. Jeśli rząd nie wprowadzi nowych obostrzeń, nasze koło widokowe zostanie w Lublinie na pewno do świąt Bożego Narodzenia.

Nasze koło widokowe czynne jest:

  • w soboty i niedziele w godzinach 11-22
  • od poniedziałku do piątku w godzinach 12-21.

Prosimy mieć jednak na uwadze, że mamy już grudzień i pogoda może być bardzo różna. W przypadku złej aury i niekorzystnych warunków, godziny otwarcia mogą ulec zmianie. Liczymy na Wasze zrozumienie, w końcu najważniejsze jest nasze wspólne bezpieczeństwo.

Wejściówka to koszt 20 zł (bilet normalny) lub 15 zł (ulgowy – dzieci do 8 lat). Cena obejmuje wykonanie 3 obrotów w czasie 10-15 min.

Zobaczcie jak prezentuje się nasz Diabelski Młyn w Lublinie w ujęciach z drona.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA