Crazy Dance to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w naszym wesołym miasteczku. Cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno u młodszych, jak i starszych gości naszego parku rozrywki.

Crazy Dance nie jest tak ekstremalna jak Mega Drop czy Booster, ale mimo wszystko przejażdżka na tej atrakcji dostarcza wiele emocji. W Polsce karuzela ta jest rzadko spotykana w wesołych miasteczkach.

Pierwszy egzemplarz tej karuzeli został zaprezentowany w Heide-Parku w 1989 roku podczas otwarcia sezonu w tym parku rozrywki. Niewykluczone, że karuzela Crazy Dance została opracowana już wcześniej, ale pierwszy, oficjalnie zaprezentowany egzemplarz tej atrakcji stanął właśnie w słynnym Heide-Parku.

Karuzela Crazy Dance szybko podbiła serca odwiedzających park rozrywki w Niemczech i dlatego pojawiło się wiele firm, które zajęły się produkcją tej atrakcji.

Zasada działania karuzeli jest dość prosta. Tarcza karuzeli zaczyna łagodnie obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara, a z czasem zaczyna przyspieszać. Gdy karuzela osiągnie swoją maksymalną prędkość, gondole również zaczynają się kręcić.

Gondole obracają się dość szybko i w różnych kierunkach, przez co pasażer ma uczucie, że jest wręcz wgniatany w siedzisko w gondoli. Jeśli wybierasz się na Crazy Dance w czapce – uważaj, możesz bardzo łatwo ją stracić.

Nasza karuzela posiada 16 gondoli i może jednocześnie zabrać na przejażdżkę 32 osoby. Ponieważ dysponujemy tylko jednym egzemplarzem Crazy Dance, w sezonie nie możemy zabrać go w każde miejsce.

W tym roku Crazy Dance odwiedził z nami między innymi w Leszno, Ustronie Morskie oraz Poznań. A gdzie pojawi się w przyszłym roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy przekonani, że dostarczy Wam wiele radości!

W oczekiwaniu na przyszłoroczny sezon, zapraszamy na nasze Koła Widokowe w Krakowie, Rybniku i Lublinie! Do zobaczenia!

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA