Dopiero co minął przełom 2020 i 2021 roku, a już nastał marzec i wiosna coraz bliżej. Jednak marzec to czas, w którym w naszym wesołym miasteczku wcale nie panuje wiosenna atmosfera, a letnia gorączka.

Kończymy testy i konserwację sprzętu, a przede wszystkim tworzymy plany na przyszłość. Powoli w naszych głowach rysuje się mapa miejscowości, które chcielibyśmy w tym roku odwiedzić. Wiosna coraz bliżej…

Jak zwykle o tej porze roku, tworzeniu planów towarzyszy spory ból głowy. Jest tyle miejscowości, które chcielibyśmy odwiedzić, otrzymujemy od Was tak wiele zapytań o to, kiedy nasze wesołe miasteczko zawita do Waszego miasta, a my mimo tego, że posiadamy dwa wesołe miasteczka, jako co roku nie możemy zadowolić wszystkich.

Dodatkowo czas nie jest z gumy, a my jesteśmy na łasce pogody. Nie wyruszymy w trasę, dopóki nie zrobi się wystarczająco ciepło, a nadejście jesieni i chłodniejszych dni nieubłaganie zmusi nas do zakończenia sezonu.

Sezon zimowy 2020/2021 i tak był bardzo wyjątkowy. Przez całą zimę – naturalnie, gdy pozwalały na to warunki pogodowe, każdy odwiedzający Kraków mógł skorzystać z wyjątkowej możliwości obejrzenia panoramy Krakowa z gondoli naszego Cracow Eye.

Cracow Eye na stałe wrosło już w krajobraz Krakowa i jest jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji miasta. Cracow Eye czynne jest codziennie 🙂

Mamy nadzieję, że rozumiecie nas i wiecie, że też chcielibyśmy odwiedzić jak największą ilość miejscowości. Gdy tylko będziemy wiedzieć, że ruszamy w trasę, z pewnością poinformujemy Was o tym tutaj, na naszej stronie, a także na naszych profilach w mediach społecznościowych.

Jeśli jeszcze nas nie śledzicie, to zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku i do obserwowania naszego profilu na Instagramie.

Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia Instagrama. Otworzyliśmy niedawno nowe konto, więc jeśli obserwowałaś/eś nasz stary profil, zapraszamy na nowy.

Czy możemy uchylić rąbka tajemnicy? Czy zdradzimy co planujemy? W wakacje z całą pewnością planujemy pojawić się nad polskim morzem. Planujemy także ugościć mieszkańców naszego rodzinnego Leszna.

Gdzie się pojawimy? Czy nasze wesołe miasteczka odwiedzą nowe miejscowości na naszej mapie? Na więcej informacji musicie poczekać do wiosny…

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA