W tym roku mam wrażenie, że lato płynie bardzo szybko. Ledwo się obejrzeliśmy, a już mamy połowę sierpnia, a to oznacza, że do końca wakacji pozostało już niewiele czasu.

Tegoroczne lato jest wyjątkowe także z jeszcze jednego powodu. Ze względu na pandemię koronawirusa wielu z nas zdecydowało się na spędzenie wakacji nad polskim morzem. Wyjazd za granicę po prostu jest bardzo ryzykowny. Nie możemy być pewni, czy podczas naszego wyjazdu akuratponownie nie zostaną wprowadzone ograniczenia.

Właśnie dlatego większość z nas zdecydowała się na wakacje nad Bałtykiem. I trzeba przyznać, że nie mamy czego żałować. Pogoda, zwłaszcza w sierpniu, jest wręcz idealna na wakacje nad morzem.

Zapraszamy do wspólnej zabawy nad polskim morzem

Jak co roku, my także wybraliśmy się z naszymi wesołymi miasteczkami nad Bałtyk. Możecie nas znaleźć w Gdyni oraz Ustroniu Morskim.

Jeśli spędzacie wakacje w okolicy, to serdecznie zapraszamy do naszych wesołych miasteczek. Gwarantujemy, że każda minuta spędzona u nas, będzie pełna niezapomnianych przeżyć i dobrej zabawy. Po całym dniu na plaży, wieczorem możecie odprężyć się na jednej z wielu naszych karuzel.

Zobaczcie jakie atrakcje czekają na Was w naszym parku rozrywki w Gdyni.

A tak prezentuje się nasze wesołe miasteczko w malowniczym Ustroniu Morskim:

Street Fighter

Jedną z Waszych ulubionych atrakcji jest Street Fighter. Nas wcale to nie dziwi. Adrenalina podczas przejażdżki na Street Fighterze jest na najwyższym poziomie. Nie znacie tej atrakcji? Nie wierzycie nam? Zobaczcie jak wygląda zabawa na Street Fighterze w Gdyni:

Booster

Drugą z naszych topowych atrakcji jest Booster. To zabawka tylko dla ludzi o stalowych nerwach 🙂 Każdy kto choć raz miał okazję wsiąść do Boostera na zawsze zapamięta tę chwilę. Przekonajcie się na własne oczy, jak wygląda zabawa na Boosterze:

Nad morzem planujemy zostać tylko do końca wakacji, a więc do 31 sierpnia. Macie więc jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, aby nas odwiedzić. Serdecznie zapraszamy!

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Park Rozrywki Robland nocą

Koło Widokowe w Krakowie

5 czerwca, 2020 @ 23:00 - 1 stycznia, 2021 @ 21:00

Diabelski Młyn w Rybniku

Diabelski Młyn w Rybniku

27 listopada @ 08:00 - 24 grudnia @ 17:00