Booster to jedna z waszych ulubionych atrakcji w naszym wesołym miasteczku. Za każdym razem, gdy ogłaszamy kolejne miejsce postoju, najwięcej osób pyta, czy przywieźliśmy Boostera. Niestety mamy tylko jedno takie urządzenie, więc nie możemy zabierać go w każde miejsce.

W czym tkwi tak wielka popularność Boostera? Odpowiedź jest bardzo oczywista. Booster gra na emocjach i strachu jak żadna inna atrakcja w wesołym miasteczku. Osoby szukające maksymalnych wrażeń dostają do Boostera to, co kochają najbardziej – potężny zastrzyk adrenaliny.

Booster posyła śmiałków kilkadziesiąt metrów nad ziemię, sprawiając że świat kręci się im wokół głowy. Emocje towarzyszą przejażdżce na Boosterze już od chwili zakupienia biletu i podchodzeniu do urządzenia. A naprawdę gorąco robi się gdy zasiądziemy w fotelu i zostaniemy zabezpieczeni przez pracownika obsługującego potężne ramię Boostera.

Gdy ramię o długości 40 metrów nabiera prędkości i zaczynamy odczuwać przeciążenie sięgające 3,4G robi się ekscytująco. Każda osoba, która miała okazję poczuć tę moc, wspomina swój pierwszy raz na Boosterze jeszcze bardzo długo…

Ekstremalna przygoda

Nasz Booster posiada dwie gondole, w których w podróż do nieba możemy zabrać do 8 osób. To świetna okazja do zabrania ze sobą najbliższych i przeżycia wspólnie ekstremalnej przygody.

Wielu z Was po swojej pierwszej przejażdżce zakochało się we wrażeniach jakich dostarcza Booster. Zaliczenie choćby jednej przejażdżki w sezonie stało się dla niektórych odwiedzających nasze wesołe miasteczko obowiązkiem. W ogóle nas to nie dziwi. Znamy to uczucie doskonale.

A jeśli nie mieliście jeszcze okazji sprawdzić swojego strachu i okiełznać Boostera, to gorąco zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości w pierwszym dostępnym terminie. Gwarantujemy, że ten dzień na długo zapadnie Wam w pamięć.

W tym roku Booster pojawił się między innymi w Lesznie. Jak zwykle cieszył się wielkim wzięciem. Zobacz jak wygląda przejażdżka na Boosterze! (Zobacz, jak wygląda zabawa na Boosterze)

Booster czeka na odważnych! Są jacyś w Lesznie? 😁 Zapraszamy!

Opublikowany przez Wesołe Miasteczko Robland Piątek, 12 czerwca 2020

Nagranie nadesłał Grzegorz Lewandowski.

ROBLAND

zobacz nasze atrakcje

GDZIE JESTEŚMY OBECNIE

Z pomocą naszego kalendarza, sprawdź kiedy zawitamy w Twoim mieście.

SPRAWDŹ KALENDARZ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA